Star reiting

Mūsu vīzija -

Tava labsajūta !

Kas ir KOZY EATS ?

Pašā Rīgās centrā Tu atradīsi mūs - Kozy Eats - vietu, kur rast prieku un labsajūtu, kur baudīt garšīgu augu izcelsmes ēdienu, un malkot lielisku Kalve kafiju.

Pateicoties telpaugiem, ko esam integrējuši interjerā, ienākot šeit, Tev radīsies miera sajūta, un Tev būs iespēja pabūt pie dabas atrodoties iekštelpās. Mēs paši esam izstrādājuši interjeru tā, lai ienākot šeit Tu varētu atpūsties, produktīvi pastrādāt vai pačalot ar saviem mīļajiem un tuvajiem.

Kozy Eats ir par kvalitāti gan ēdienā, gan apkalopošanā. Mūsu pavāri nodrošina, ka viss ko Tu baudi Kozy Eats ir rokudarbs, un gatavots no svaigām izejvielām, sākot no magoņu smalkmaizītes līdz pat sulīgam un bagātīgam sojas burgeram. Savukārt, mūsu viesmīles sveicinās Tevi ar siltu sveicienu, jo neatkarīgi no tā vai Tu esi šeit pirmo reizi, vai esi pastāvīgais klients, mēs Tevi patiesi novērtējam.

Kozy Eats ir radies pateicoties ģimenes spēkam, un ja sākumā mēs bijām 2, kas ticēja šai restorāna idejai, tad gadu vēlāk mēs esam apkalpojuši jau vairākus tūkstošus cilvēku, kas ar smaidu turpina atgriezties un mūs atbalstīt. Nāc pēc sava prieka un labsajūtas devas uz Kozy Eats, jo mēs varam garantēt lielisku garšu piedzīvojumu un autentisku apkalpošanu.

KOZY EATS PAMATI

Mūsu darbi

Tu esi

Brīnišķīgs!

Vienmēr esi laipni gaidīts - vai tas būtu uz jauku sarunu, tasi Kalve kafijas vai foršu mielastu.

Apskatīt ēdienkarti